Skip to main content

Viking-Skup Aut-Pomoc Drogowa

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 87.61% - 4 votes

88%

Skorzystałeś z usług skupu aut Viking? Zostaw swoją ocenę!

Skup aut Viking to kompleksowa obsługa osób, którzy planują sprzedaż swojego wysłużonego auta. Firma oferuje dojazd do klienta, błyskawicznie przeprowadzoną transakcję oraz wypłatę należności gotówką do ręki. Skup działa na pomorskim rynku już od ponad 10 lat, dzięki czemu zdobył doświadczenie i wiedzę niezbędną do uczciwej wyceny auta oraz renomę i setki pozytywnych opinii zadowolonych klientów. Firma jest otwarta przez 7 dni w tygodniu.

Skup aut Viking - strona internetowa

Działania skupu aut

W kręgu zainteresowań skup są nie tylko pojazdy sprawne i wizualnie atrakcyjne (za te jednak płaci najwięcej), ale i pojazdy powypadkowe, uszkodzone, stare lub przeznaczone do kasacji. Skup aut dysponuje nowoczesnym sprzętem, takim jak laweta, która umożliwia odbiór niesprawnego pojazdu z posesji klienta. Wszystkie działania skupu aut Viking nastawione są na dobrą relację z klientem, a nie, jak to ma miejsce u konkurencji – czysty zysk. Viking oferuje rzetelną i w pełni legalna umowę kupna – sprzedaży, która jest atrakcyjna dla obu stron.

Czym zajmuje się ten skup aut?

Firma skupuje nie tylko pojazdy osobowe i dostawcze, ale również quady, samochody ciężarowe oraz motocykle. Wycena auta odbywa się w miejscu wskazanym przez klienta, na uczciwych warunkach i w obecności właściciela auta. Skup samochodów zawsze stara się zaoferować kwotę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron transakcji. Wykwalifikowani pracownicy firmy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny i profesjonalny. Wystarczy zadzwonić do skupu, by uzyskać fachową obsługę i pomoc we wszystkich kwestiach prawnych.

Renoma, którą cieszy się skup aut Viking, zbudowana została na zaufaniu klientów oraz korzystnej wycenie i kompleksowości świadczonych usług. Transakcja ze skupem Viking to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się swojego wysłużonego auta szybko i na bardzo korzystnych warunkach.

Link do strony www: vikingskupaut.pl

Viking-Skup Aut-Pomoc Drogowa

Chłopska 64D,
80-350 Gdańsk
Tel.: 666-350-192

Godziny otwarcia

Pon. — Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę