Skip to main content

Skup aut M-CAR

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 93% - 2 votes

93%

Skorzystałeś z usług skupu aut M-CAR? Zostaw swoją ocenę!

M-Car to skup działający już od ponad 10 lat, który może poszczycić się ponad tysiącem zadowolonych klientów i setkami kupionych aut. Firma działa nie tylko na terenie Trójmiasta, ale w obrębie całego województwa pomorskiego świadcząc swoje usługi przez 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz rzetelność sprawiają, że jest to jeden z lepiej ocenianych skupów w całym województwie.

Skup aut m-car

Funkcjonowanie skupu aut

Firma dział w pełni legalnie i na jasno określonych zasadach, czego nie można powiedzieć o wielu konkurencyjnych skupach. Głównym celem M-Car jest uczciwa współpraca ze sprzedającym, która opiera się na działaniach mających przynieść korzyść obu stronom każdej transakcji. 

Jakie auta skupuje firma?

W obrębie zainteresowań tego auto-skupu znajdują się wszystkie pojazdy osobowe i dostawcze: sprawne i uszkodzone, całkowicie niesprawne, po stłuczkach i kolizjach, a nawet do całkowitej kasacji. Szczególnie docenione są auta zadbane i w ładnym stanie wizualnym i technicznym, za które skup gotowy jest zapłacić sporą sumę. W przypadku pojazdów niesprawnych, nieposiadających ważnego ubezpieczenia OC oraz nienadających się do uczestnictwa w ruchu drogowym, firma oferuje możliwość transportu własną lawetą. 

Mocne strony skupu aut 

Wstępna wycena pojazdu odbywa się już w trakcie pierwszej rozmowy, na podstawie informacji udzielonych przez klienta. Następnie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy skupu aut dojeżdżają na dokładne oględziny pojazdu i przedstawiają właścicielowi ostateczną cenę. Po zaakceptowaniu jej przez klienta następuje podpisanie w pełni legalnej umowy kupna – sprzedaży oraz wypłata należności za auto. Odbywa się ona błyskawicznie, gotówką do ręki. Warto również dodać, że umowa zawarta ze skupem umożliwia całkowite wyzbycie się zobowiązań związanych z danym autem i nie powoduje żadnych problemów z wyrejestrowaniem pojazdu lub zwrotem opłaconej składki OC.

Skup aut Trójmiasto m-car

Skup aut Gdańsk MPA

Podchorążych 14/16,
80-298 Gdańsk
Tel.: 725-735-515

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę