Skip to main content

Skup aut i Kasacja pojazdów Gdynia i okolice

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 93% - 2 votes

93%

Skorzystałeś z usług tego skupu aut? Zostaw swoją ocenę!

Skup aut i kasacja pojazdów to kolejna rzetelna firma na mapie Gdyni. Zajmuje się ona skupem, odsprzedażą oraz kasacją aut na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolic. Pracownicy firmy dojeżdżają praktycznie do każdej miejscowości zlokalizowanej w województwie pomorskim. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem, szybkość przeprowadzania transakcji oraz uczciwe ceny sprawiają, że firma ta cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy chcą szybko sprzedaż wysłużone auto.

Faworyt skupów aut w Trójmieście

Skup aut i kasacja pojazdów działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy jeden telefon, by usłyszeć wstępną wycenę pojazdu oraz szczegóły transakcji i dalszych działań. Firma oferuje bezpłatny dojazd w miejsce wskazane przez klienta oraz w pełni darmową i do niczego niewiążącą wycenę pojazdu. Odbywa się ona w obecności właściciela auta i na z góry ustalonych zasadach.

Funkcjonowanie skupu aut 

Firma prowadzi skup pojazdów osobowych i dostawczych każdego rocznika i modelu. Nie ważny jest również stan wizualny techniczny, choć należy dodać, że za ładne auta uzyskamy najwyższą cenę. W skupie tym sprzedamy również pojazdy uszkodzone, zaniedbane, po poważnych stłuczkach oraz nadające się jedynie do kasacji. Firma przyjmuje także auta bez ważnego ubezpieczenia OC, od firm i po leasingu. Auta niesprawne mogą być przez skup zabrane z miejsca wskazanego przez klienta bez dodatkowych opłat.

Dlaczego warto wybrać ten skup aut?

Wybierając ten skup aut zyskujemy gwarancję błyskawicznie przeprowadzonej transakcji oraz uczciwej wyceny. Firma dba o dobry kontakt z klientem, dlatego stara się, by ceny, które oferuje były satysfakcjonujące dla obu stron transakcji. Cała transakcja opiera się o w pełni legalną umowę kupna – sprzedaży, a wypłata należności za pojazd może zostać wypłacona gotówką do ręki lub przelewem na wskazane konto.

Skup aut i Kasacja pojazdów Gdynia i okolice

Strażacka 8/1,
81-616 Gdynia
Tel.: 535-544-535

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 8:00 - 22:00
Sobota: 7:00 – 21:30
Niedziela: 8:00 - 17:00