Skip to main content

Skup Aut Gdańsk MPA

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 83% - 1 votes

83%

Skorzystałeś z usług skupu aut MPA? Zostaw swoją ocenę!

Skup Aut MPA to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się skupem aut osobowych oraz dostawczych. Siedziba tego auto-skupu mieści się w Gdańsku, jednak oferuje on swoje usługi na terenie całego województwa pomorskiego. Priorytetem tego miejsca jest zadowolenie klienta i możliwie jak najbardziej fachowe podejście do wyceny auta oraz wszystkich etapów transakcji. Warto również dodać, że firma prowadzi skup aut za gotówkę, co jest wyjątkowo wygodnym rozwianiem.

Skup aut Gdańsk MPA

Skup aut na medal 

Skup Au MPA oferuje uczciwą wycenę auta w miejscu wskazanym przez klienta. Oznacza to, że podejmując się transakcji z tą firmą nie musimy wychodzić z domu, by móc sprzedać swój wysłużony samochód. Firma oferuje przy tym skup następujących pojazdów:

  • od osób prywatnych i firm,
  • sprawnych i w dobrym stanie technicznym oraz wizualnym,
  • o dużym przebiegu i mocno wyeksploatowanych,
  • poleasingowych,
  • uszkodzonych i całkowicie niesprawnych,
  • przeznaczonych do kasacji i bez ważnego ubezpieczenia OC i przeglądu technicznego,
  • osobowych i dostawczych.

W przypadku aut całkowicie niesprawnych i niedopuszczonych do ruchu firma oferuje możliwość transportu z miejsca wskazanego przez właściciela.

Mocne strony skupu aut 

Wstępna wycena pojazdu odbywa się już w trakcie pierwszej rozmowy, na podstawie informacji udzielonych przez klienta. Następnie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy skupu aut dojeżdżają na dokładne oględziny pojazdu i przedstawiają właścicielowi ostateczną cenę. Po zaakceptowaniu jej przez klienta następuje podpisanie w pełni legalnej umowy kupna – sprzedaży oraz wypłata należności za auto. Odbywa się ona błyskawicznie, gotówką do ręki. Warto również dodać, że umowa zawarta ze skupem umożliwia całkowite wyzbycie się zobowiązań związanych z danym autem i nie powoduje żadnych problemów z wyrejestrowaniem pojazdu lub zwrotem opłaconej składki OC.

Skup aut Gdańsk Trójmiasto

Skup aut Gdańsk MPA

Podchorążych 14/16,
80-298 Gdańsk
Tel.: 725-735-515

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę