Skip to main content

SOBAUT Skup Aut Gdańsk

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 92% - 2 votes

92%

Skorzystałeś z usług skupu aut w Gdańsku? Zostaw swoją ocenę!

SOBAUT to skup aut, który od kilku lat prowadzi działalność na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i innych miast województwa pomorskiego. Firma znana jest ze swojego fachowego podejścia do każdej transakcji oraz wyjątkowo przyjaznego podejścia do klientów, co docenione zostało przez spore grono zadowolonych klientów.

Skup aut Gdańsk

Faworyt skupów aut w Trójmieście

Priorytetem firmy jest nie tylko szybkość działania i uczciwość w wycenie pojazdu, ale również zadowolenie klientów i nieposzlakowana opinia. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, nienagannej kulturze osobistej pracowników oraz indywidualnemu podejściu do każdej transakcji skup ten uważany jest za jeden z lepszych w województwie pomorskim. Co ważne transakcja może mieć miejsce zarówno w siedzibie skupu aut jak i w miejscu wskazanym przez klienta, o ile znajduje się ono w województwie pomorskim.

Funkcjonowanie skupu aut 

SOBAUT jest firmą, która zainteresowana jest pojazdami wszystkich marek, niezależnie od ich stanu technicznego. Oznacza to, że w kręgu zainteresowania firmy leżą zarówno auta sprawne, w dobrym stanie technicznym, jak i pojazdy uszkodzone, niesprawne, a nawet przeznaczone do kasacji. Mogą to być zarówno auta osobowe, jak i dostawcze, od osób prywatnych i firm. W przypadku pojazdów całkowicie niesprawnych lub nieposiadających ważnego ubezpieczenia OC firma oferuje ich odbiór z miejsca wskazanego przez klienta przy pomocy lawety.

Dlaczego warto wybrać ten skup aut?

Dużą zaletą skupu aut jest również szybkość działania. Firma dojeżdża do klienta już w ciągu kilku godzin od zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdu. Wstępna wycena przedstawiona podczas rozmowy telefonicznej zostaje potwierdzona lub zmieniona w trakcie rzetelnych oględzin samochodu. Na koniec przygotowana zostaje w pełni legalna umowa kupna-sprzedaży, która umożliwia właścicielowi auta całkowite zbycie się praw do pojazdu. Wypłata należności odbywa się w sposób wskazany przez klienta: przelewem lub gotówką do ręki.

Skup aut w Gdańsku

Skup Aut Gdańsk

Kuszników 29,
80-175 Gdańsk
Tel.: 789-333-345

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 8:00 - 22:00
Sobota: 7:00 – 21:30
Niedziela: 8:00 - 17:00