Skip to main content

Skup aut Caroland

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 95.22% - 2 votes

95%

Skorzystałeś z usług skupu aut Caroland? Zostaw swoją ocenę!

Caroland jest firmą prowadzącą skup aut, motocykli i quadów w każdym stanie technicznym. Na tle konkurencji wyróżnią ją ogromne doświadczenie oraz profesjonalny zespół znający się na motoryzacji oraz pracy z klientem. Caroland dba o nieposzlakowaną opinię oraz kontakt z klientem, dlatego oferuje błyskawiczną transakcję oraz jedne z najwyższych cen na rynku pomorskich skupów. Rejon działania firmy to głównie Rumia, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Reda oraz Wejherowo.

Caroland — czym wyróżnia się ten skup aut?

Caroland to miejsce dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo pozbyć się swojego starego pojazdu, przy czym poszukują profesjonalnej i bezpiecznej firmy. Wystarczy tylko jeden telefon do siedziby firmy, by uzyskać wstępną wycenę i umówić się na oględziny auta. Etap ten może odbyć się w siedzibie firmy lub w miejscu wskazanym przez klienta, gdzie firma dojeżdża bez dodatkowych opłat.

Działanie skupu aut dla firm

Warto podkreślić, że Caroland nawiązuje współpracę nie tylko z osobami prywatnymi, ale również z firmami, dzięki czemu skupuje również pojazdy dostawcze, po leasingu, taxi oraz auta flotowe. Skup ten przyjmuje zarówno pojazdy w pełni sprawne i ładnie się prezentujące, jak i auta zużyte, zaniedbane, uszkodzone lub całkowicie niesprawne. Pojazd nie musi mieć również ważnego przeglądu OC. Cała transakcja opiera się o w pełni legalną i uczciwą umowę kupna – sprzedaży, która umożliwia właścicielowi całkowite wyzbycie się praw i obowiązków dotyczących sprzedanego auta. Wypłatą należności za pojazd może być wypłacona na dwa sposoby: gotówką do ręki lub przelewem bankowym. To klient wybiera opcję najbardziej pasującą do jego preferencji.

Link do strony WWW: caroland.pl

Skup aut Caroland

Grunwaldzka 35,
84-230 Rumia
Tel.: 507-391-473

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 7.00 – 20.00
Sobota: 10.00 – 17.00
Niedziela: Zamknięte