Skip to main content

e-SkupAut - skup aut, samochodów pomorskie

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 91.23% - 3 votes

91%

Skorzystałeś z usług e-skupu aut? Zostaw swoją ocenę!

E-skup aut to firma, która od wielu lat z powodzeniem zajmuje się skupem samochodów, motocykli oraz innych pojazdów na teranie całego kraju, w tym w województwie pomorskim. Profesjonalizm, fachowa wiedza pracowników i konsultantów oraz stała gotowość do pomocy i udzielenia porady to coś, co wyróżnia e-SkupAut na tle konkurencji.

E-skup aut, samochodów

Działania skupu aut

Dobrze zorganizowana praca całego zespołu fachowców oraz solidne zaplecze finansowe to aspekty, które pozwalają firmie odkupować auta w kilka godzin od zgłoszenia. Legalność działania, bardzo dobre ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz błyskawiczne tempo przy załatwianiu formalności to cechy, które charakteryzują e-SkupAut. Firma oferuje uczciwą wycenę i gwarancję wypłacalności, a na życzenie klienta wypłatę należności gotówką do ręki.

Czym zajmuje się ten skup aut?

Skup przyjmuje wszystkie auta, zarówno te luksusowe i w dobrym stanie technicznym, jak i powypadkowe, a nawet przeznaczone do kasacji. Jako jeden z nielicznych skupów firma zajmuje się także kompleksowy skupem motocykli oraz quadów wszystkich marek i w każdym stanie technicznym. Mogą to być również skutery, choppery, crossy oraz enduro. Wystarczy jeden telefon, by umówić się na bezpłatną wycenę auta wraz z dojazdem do miejsca wskazanego przez klienta. Firma nie pobiera również żadnych dodatkowych opłat, co może się zdarzyć w przypadku transakcji z konkurencją.

Firma e-SkupAut zajmuje się również skupem łodzi motorowych i sprzętu wodnego niezależnie od ich stanu technicznego. Wszystko po to, by zaoferować mieszkańcom województwa pomorskiego możliwość pozbycia się swoich wysłużonych pojazdów i sprzętów szybko i na korzystnych warunkach.

skupy aut Trójmiasto - sklep e-skup

Link do strony www: e-skupaut.eu

e-SkupAut  - skup aut, samochodów pomorskie

Grunwaldzka 35,
84-230 Rumia
Tel.: 570-412-512

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 7.00 – 20.00
Sobota: 7.00 – 20.00
Niedziela: 7.00 – 20.00