Skip to main content

Dankowski Skup Aut Gdańsk Złomowanie Kasacja

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 93.5% - 2 votes

94%

Skorzystałeś z usług skupu aut Dankowski? Zostaw swoją ocenę!

Dankowski to doświadczona firma, która na rynku funkcjonuje już od ponad 15 lat. Skup oferuje swoje usługi klientom mieszkającym na terenie takich miast, jak Gdynia, Gdańsk, Tczew, Wejherowo, Starogard Gdański, Malbork oraz całe województwo pomorskie. Współpraca z firmą Dankowski to gwarancja najlepszej ceny, minimum formalności oraz błyskawiczna wypłata należności przelewem na konto lub gotówką do ręki.

Dankowski - Skup aut Trójmiasto

Jak jest prowadzony skup aut?

Firma prowadzi profesjonalny skup aut stacjonarnie lub z dojazdem do klienta. W kręgu zainteresowań firmy znajdują się wszystkie pojazdy w tym samochody w dobrym stanie technicznym i uszkodzone, a nawet całkowicie niesprawne i przeznaczone do kasacji. Skup aut oferuje darmowy dojazd do klienta i odbiór pojazdu przy użyciu własnej lawety.

Działanie skupu aut 

Osoby zainteresowane transakcją ze skupem aut Dankowski mogą sprawdzić cenę swojego auta dzięki możliwości wyceny online znajdującej się na stronie firmy. Wystarczy znaleźć tam formularz kontaktowy, wpisać markę pojazdu i swój numer telefonu, a następnie czekać na odpowiedź ze strony skupu. Kolejny krok to właściwa wycena auta, która może odbyć się w siedzibie firmy lub w miejscu wskazanym przez klienta. Jest to całkowicie bezpłatny i do niczego niewiążący etap, który może zakończyć się podpisaniem umowy lub rezygnacją klienta.

Zalety tego skupu aut

Zaletą firmy Dankowski jest również szybkość transakcji oraz pełen profesjonalizm. Doświadczeni pracownicy firmy starają się przeprowadzić każdy etap sprzedaży skupu auta w możliwie jak najkrótszym czasie, uczciwie wyceniając pojazd i oferując legalną umowę kupna – sprzedaży, która pozwala na zbycie się wszelkich obowiązków dotyczących pojazdu. Wypłata należności odbywa się tego samego dnia, przelewem na konto lub gotówka do ręki. Wszystko to sprawia, że firma Dankowski od wielu lat cieszy się nieposzlakowaną opinia klientów w całym województwie pomorskim. 

Dankowski firma skupów aut w Trójmieście

Link do strony www: skup-aut-gdansk-gdynia.pl

Dankowski Skup Aut Gdańsk Złomowanie Kasacja


Tel.: 514-472-672

Godziny otwarcia

Pon. — 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 22:00
Niedziela: 8:00 - 22:00