Skip to main content

Bart Skup aut za gotówkę

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 97.28% - 7 votes

97%

Skorzystałeś z usług skupu aut BART? Zostaw swoją ocenę!

Auto-skup Bart jest doświadczoną firmą działającą na terenie Gdańska i całego województwa pomorskiego już od 2003 roku. Oferuje skup pojazdów używanych, takich jak auta osobowe, dostawcze i terenowe, a także quady i motocykle. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów od niedawna prowadzi również skup youngtimerów oraz klasków, takich jak Polonez, Maluch, czy Duży Fiat. Transakcje ze skupem aut Bart to gwarancja błyskawicznej i uczciwej wyceny oraz możliwość wpłaty należności gotówką do ręki.

Skup aut gotówka BART

Lider na rynku skupu aut w Trójmieście

Auto-skup Bart prowadzi skup wszystkich pojazdów, w tym:

  • w pełni sprawnych i uszkodzonych,
  • bez ważnego ubezpieczenia OC,
  • powypadkowych,
  • od właścicieli prywatnych i firm,
  • osobowych z roczników 2005-2023,
  • dostawczych z roczników 2010-2023,
  • youngtimerów,
  • klasyków,
  • quadów,

Działania auto-skupu Bart nastawione są na możliwie jak najbardziej sprawną i uczciwą współpracę z klientem. Firma nie zawiera umów komisowych, a opiera się na w pełni legalnej i korzystnej dla obu stron umowie kupna-sprzedaży, która zapewnia sprzedającemu pełne zbycie się zobowiązań do sprzedanego pojazdu. Pracownicy firmy chętnie służą pomocą i poradą na wszystkich etapach transakcji, tak by sprzedający wiedział, co podpisuje i dlaczego.

Mocne strony skupu aut BART

Ogromnym atutem skupu jest obszar prowadzonej działalności. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy bezpłatnie dojeżdżają do klientów mieszkających na terenie całego województwa pomorskiego, a dojazd ten ma często miejsce w 2-3 godziny od zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdu. Wycena auta odbywa się na jasno ustalonych zasadach, dzięki czemu cena jest wyjątkowo korzystna i uczciwa. Co ważne, wycena nie jest wiążąca i nie musi zakończyć się zgodą na sprzedaż i podpisaniem umowy. Z kolei w przypadku chęci sprzedaży auta należność może być wypłacona w najwygodniejszy dla klienta sposób, czyli gotówką do ręki lub przelewem na konto.

BART - Skup aut za gotówkę

Link do strony WWW: auto-skup24.pl

Bart Skup aut za gotówkę

Świętopełka 84,
84-230 Rumia
Tel.: 604-976-543

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Czynne całą dobę
Sobota: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę