Skip to main content

AdiCar Skup Aut Gdynia Trójmiasto

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 86.5% - 2 votes

87%

Skorzystałeś z usług skupu aut AdiCar? Zostaw swoją ocenę!

AdiCar to firma, która od kilku lat zajmuje się skupem i sprzedażą używanych aut wszystkich marek. Obszar działania firmy to województwo pomorskie, głównie miasta takie jak: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Puck oraz Władysławowo. Priorytetem firmy jest zadowolenie obu stron transakcji, szybkość działania oraz uczciwa wycena pojazdu.

Skup aut Trójmiasto - Adi Car

Lata doświadczenia na rynku skupu aut

Ogromne doświadczenie zdobyte dzięki setkom zakończonych transakcji sprawia, że AdiCar cieszy się bardzo dobrą opinią wśród mieszkańców całego województwa. Głównym atutem skupu aut powtarzającym się w większości opinii o skupie jest rzetelne podejście do transakcji, nienaganna kultura osobista pracowników oraz szybkość wszystkich działań zmierzających do odpisania umowy.

Jakie pojazdy skupuje firma skupu aut?

Auto-skup AdiCar skupuje pojazdy wszystkich marek i w każdym stanie technicznym. Mogą to być pojazdy nowe i stare, sprawne, powypadkowe, uszkodzone oraz przeznaczone do kasacji. W kręgu zainteresowań skupu znajdują się nie tylko pojazdy osobowe, ale również dostawcze, samochody od firm, flot, taxi a nawet pojazdy leasingowe. Firma dysponuje lawetą, która umożliwia odebranie niesprawnego auta z miejsca wskazanego przez klienta. AdiCar dba również o błyskawiczny dojazd, który często wynosi tylko 15 minut od ustalenia szczegółów dojazdu. Usługa ta jest w pełni darmowa i w żaden sposób niewiążąca.

Oferta skupu aut 

AdiCar oferuje także uczciwą wycenę pojazdu zgodną z ustalonymi z góry zasadami. W przypadku zgody klienta na podaną cenę firma błyskawicznie przechodzi do załatwienia wszelkich formalności oraz przygotowania w pełni legalnej umowy kupna-sprzedaży, która przenosi wszelkie obowiązki związane z autem na skup. Cała dokumentacja pozwala na wycofanie ubezpieczenia OC i uzyskanie zwrotu zapłaconej składki dla sprzedającego. Wypłata należności odbywa się tego samego dnia.

skup aut adi car

Link do strony WWW: adicar-skup.pl

AdiCar Skup Aut Gdynia Trójmiasto

Jantarowa 18/17,
81-187 Gdynia
Tel.: 516-921-922

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę