Skip to main content

Skup aut Zamienautonagotowke.pl

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 91.5% - 4 votes

92%

Skorzystałeś z usług skupu aut Zamienautonagotowke.pl? Zostaw swoją ocenę!

Skup Zamienautonagotowke.pl to firma działająca na rynku skupów już od 20 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz ponad 10 000 zadowolonych klientów i pozytywnie zakończonych transakcji sprawiają, że firma ta cieszy się ogromną popularnością, zarówno w województwie pomorskim, jak i jego okolicy. Siedziba skupu znajduje się w Gdyni, jednak wykwalifikowany zespół stara się dojeżdżać w każde miejsce wskazane przez klienta.

Zamiennagotowke.pl - Skup aut

Skup aut Zamienautonagotowke.pl 

Sprawnie działający pracownicy oraz odpowiednio przygotowane procedury sprawiają, że firma pojawia się na miejscu wyceny pojazdu już w 3 godziny od zgłoszenia. Ocena stanu technicznego i wizualnego pojazdu oraz jego wycena jest wykonywana przez doświadczony zespół, który nie zaniża sztucznie ceny, lecz stara się znaleźć najbardziej dogodne rozwiązanie dla transakcji skupu aut i klienta. Warto również dodać, że zarówno wycena, jak i dojazd są całkowicie bezpłatne i nie wiążą się z koniecznością podpisania umowy.

Skup aut z gwarancją i zadowoleniem

Zamienautonagotowke.pl to firma, która skupuje pojazdy wyprodukowane po 2006 roku, bez względu na ich stan techniczny, wizualny oraz przebieg. Skup chętnie podejmuje się transakcji zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, dzięki czemu w kręgu zainteresowań skupu znajdują się również pojazdy poleasingowe czy flotowe. Ponadto firma chętnie nawiązuje współpracę z windykatorami oraz korporacjami taksówkarskimi.

Skup aut jeden z lepszych w Trójmieście

Firma ceni sobie punktualność oraz odpowiednią organizację pracy dlatego każda transakcja jest w pełni bezpieczna i legalna, a co najważniejsze przeprowadzona sprawnie i bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Pracownicy skupu aut fachowo podchodzą do współpracy z klientem traktując każdy przypadek indywidualnie i z należytą uwagą.

Zamień auto na gotowkę - skup aut

Link do strony WWW: zamienautonagotowke.pl

Autokomis Kamat

Leśna 33,
81-549 Gdynia
Tel.: 693 049 509

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Niedziela: 8:00 – 20:00