Skip to main content

Skup Aut Za Gotówkę 24

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 94.5% - 2 votes

95%

Skorzystałeś z usług skupu aut RAAN? Zostaw swoją ocenę!

Skup Aut Za Gotówkę działa na pomorskim rynku już od 13 lat, stałe powiększając liczbę pozytywnych ocen i zadowolonych klientów. Firma prowadzi skup aut z terenu Trójmiasta i jego okolic, a dzięki uczciwemu podejściu do wyceny pojazdu i błyskawicznej transakcji jest ona jednym z częściej polecanych skupów w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.

Skup aut gotówka 24

Skup aut Zamienautonagotowke.pl 

RAAN to kompleksowy skup aut w każdym stanie technicznym, co oznacza, że firma przyjmuje zarówno pojazdy sprawne i dobrze się prezentujące, jak i te uszkodzone, stare zaniedbane oraz powypadkowe. Z uwagi na wspomnianą wcześniej ekologiczną kasację firma wystawia odpowiednie zaświadczenia kasacyjne osobom, które powierzą jej swoje niesprawne auto. Co więcej, skup jest upoważniony do unieważnienia dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Skup aut z gwarancją i zadowoleniem

Zespół doświadczonych pracowników skupu aut w sposób rzeczowy podchodzi do całej transakcji, w tym do wyceny auta, która przeprowadzana jest w sposób dokładny i w pełni profesjonalny. Firma stara się zaoferować możliwie jak najwyższą cenę, nie zaniżając sztucznie wartości pojazdu, jak to się często dzieje u konkurencji. W przypadku zaakceptowania oferty przez klienta następuje podpisanie w pełni legalnej umowy kupna-sprzedaży oraz wypłata należności w dogodny dla klienta sposób, czyli gotówką do ręki lub na wskazany numer konta.

Skup aut gotówka 24 Sopot

Skup Aut Za Gotówkę 24

Tel.: 888 287 888