Skip to main content

Skup aut Viking

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 100% - 1 votes

100%

Skorzystałeś z usług skupu aut Viking? Zostaw swoją ocenę!

Skup Aut Viking to miejsce dla osób, które chcą sprzedać swoje stare auto za wysoką cenę i na korzystnych warunkach. Firma słynie z indywidualnego podejścia do klienta, jednych z najwyższych cen w województwie oraz błyskawicznego przeprowadzania wszelkich transakcji. Wszystko to sprawia, że Viking od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Trójmiasta i okolic. Skup działa jednak nie tylko na tym terenie, ale w obszarze całego województwa pomorskiego. 

Skup aut Viking - strona internetowa

Viking - skup aut w Gdańsku

Firma prowadzi kompleksowy skup aut w każdym stanie technicznym. W kręgu zainteresowań skupu leżą zatem zarówno pojazdy sprawne techniczne i ładne wizualnie, jak i te stare, zaniedbane i uszkodzone. Skup aut przyjmuje również pojazdy przeznaczone do kasacji lub bez ważnego ubezpieczenia OC. Warto także dodać, że w skupie tym możemy sprzedać również pojazdy ciężarowe, motocykle, a nawet quady. Samochody niesprawne lub niedopuszczone do uczestnictwa w ruchu drogowym firma transportuje z miejsca wskazanego przez właściciela za darmo.

Cel skupu aut Viking 

Celem działania skupu aut jest prowadzenie korzystnych dla obu stron transakcji, dlatego wycena pojazdu jest w pełni uczciwa i przeprowadzana przed wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na motoryzacji i polskim rynku pojazdów używanych. Co więcej, wycena ta nie jest wiążąca, a w przypadku niezadowolenia z ceny właściciel może rezygnować z dalszych czynności bezpłatnie i bez konsekwencji. W przypadku zgody na podane warunki podpisywana jest w pełni legalna umowa kupna-sprzedaży, która chroni obie strony i pozwala na wyrejestrowanie pojazdu przez klienta. Wypłata należności zostaje przeprowadzona natychmiast, w sposób dogodny dla klienta, czyli gotówka do ręki lub przelewem na wskazanym numer konta.

Link do strony www: vikingskupaut.pl

Viking-Skup Aut-Pomoc Drogowa

Chłopska 64D,
80-350 Gdańsk
Tel.: 666-350-192

Godziny otwarcia

Pon. — Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę