Skip to main content

Skup aut Nowocar

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 93.33% - 3 votes

93%

Skorzystałeś z usług skupu aut Nowocar? Zostaw swoją ocenę!

Nowocar to skup aut działający na terenie Trójmiasta i jego okolic, oferujący wyjątkowo dobre warunki oraz możliwość sprzedaży pojazdu w każdym stanie technicznym. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wykwalifikowanym rzeczoznawcom skup potrzebuje tylko kilku chwil, by uczciwie ocenić wartość pojazdu i zaoferować cenę, która będzie korzystna dla obu stron transakcji.

Skup aut Nowocar

Skup aut Nowocar — ich specjalności

Skup aut Nowocar to miejsce idealne dla osób, które nie mają doświadczenia w sprzedaży aut lub potrzebują natychmiastowego „zastrzyku gotówki”. Firma stawia ogromnym nacisk na fachowe podejście do każdego klienta i pojazdu, starając się przeprowadzić proces sprzedaży szybko i na uczciwych warunkach. Ogromnym atutem jest również fakt, że skup aut chętnie przyjmuje samochody w każdym stanie technicznym.  Mogą to być, zatem samochody sprawne i wizualnie zachęcające do kupna, a także pojazdy stare, zaniedbane i zniszczone. Warto również wspomnieć, że firma prowadzi skup nie tylko pojazdów osobowych, ale również aut dostawczych, motocykli, a nawet wózków widłowych. Co więcej, mogą to być również samochody zarejestrowane za granicą, bez dowodu rejestracyjnego lub przystosowane do jazdy po lewej stronie drogi.

Najlepsze cechy skupu aut 

Ogromną zaletą skupu są godziny działania, bowiem firma otwarta jest od 8 do 22 przez 7 dni w tygodniu. Po zgłoszeniu przez właściciela pojazdu chęci jego sprzedaży wykwalifikowani pracownicy skupu aut dojeżdżają na wskazane przez niego miejsce w ciągu 3 godzin, by fachowo ocenić stan auta i podać klientowi dokładną wycenę. Po zaakceptowaniu szczegółów transakcji dochodzi do podpisania umowy kupna-sprzedaży oraz wypłaty należności gotówką do ręki lub przelewem na wybrane konto.

Skup aut pomorskie nowocar

Link do strony WWW: skupaut-pomorskie.pl/

Skup aut Nowocar

ul. Obr. Westerplatte 25,
84-230 Rumia
Tel.: 888 888 044

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 22:00
Niedziela: 8:00 - 22:00