Skip to main content

Skup Aut Dankowski

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 100% - 1 votes

100%

Skorzystałeś z usług skupu aut Dankowski? Zostaw swoją ocenę!

Skup Aut Dankowski to firma, która już od 15 lat działa na pomorskim rynku motoryzacyjnym dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Obszar działalności firmy to w szczególności następujące miejscowości: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Tczew, Malbork, a także Starogard Gdański. Skup Aut Dankowski cieszy się nie tylko doświadczeniem i bardzo dobrą opinią, ale również ogromnym zaufaniem klientów, którzy wracają w to miejsce, by sprzedać kolejny pojazd.

Dankowski - Skup aut Trójmiasto

Dankowski skup aut 

W trosce o wygodę klientów firma umożliwia dwa sposoby przeprowadzenia transakcji: w siedzibie skupu bądź w miejscu wskazanym przez właściciela. Tym samym sprzedając swoje auto musimy jedynie zadzwonić do firmy i wyjść na podwórko w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Co więcej, dojazd ten jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże klienta do podpisania umowy. 

Działalność Dankowski skup aut

Na uwagę zasługują również wyjątkowo wysokie ceny oraz możliwość sprzedaży pojazdu w każdym stanie technicznym. Skup Aut Dankowski oferuje skup pojazdów:

  • w bardzo dobrym i dobrym stanie wizualnym i technicznym,
  • starych, zniszczonych i zaniedbanych,
  • uszkodzonych, po kolizjach i wypadkach,
  • całkowicie niesprawnych i przeznaczonych do kasacji,
  • bez ubezpieczenia OC i ważnego przeglądu.

Pojazdy, które z różnych przyczyn nie mogą poruszać się po drogach, skup transportuje za darmo, przy pomocy nowoczesnej lawety. Wystarczy podać numer telefonu oraz markę pojazdu, by wykwalifikowany zespół zgłosił się do nas w celu ustalenia szczegółów. Wycena skupu aut odbywa się w miejscu wybranym przez klienta i jest całkowicie darmowa, a także nie wiąże klienta do podpisania umowy kupna-sprzedaży. Dopiero po zaakceptowaniu przez właściciela pojazdu wszystkich warunków następuje finalizacja transakcji i wypłata należności gotówką lub przelewem na konto. 

Dankowski firma skupów aut w Trójmieście

Link do strony www: skup-aut-gdansk-gdynia.pl

Dankowski Skup Aut Gdańsk Złomowanie Kasacja

Tel.: 514-472-672

Godziny otwarcia

Pon. — 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 22:00
Niedziela: 8:00 - 22:00