Skip to main content

Skup aut - BART

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 96.2% - 5 votes

96%

Skorzystałeś z usług skupu aut BART? Zostaw swoją ocenę!

BART to doświadczony skup aut, który działa na pomorskim rynku już od 2003 roku. Firma oferuje darmowy dojazd i możliwość wypłaty należności gotówką, a także jedne z najlepszych cen na rynku skupów w całej Polsce. Siedziba tego wyjątkowo popularnego skupu mieści się w Rumii, jednak firma swoja działalnością obejmuje całe województwo pomorskie, w tym miasta takie jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, czy Władysławowo.

Skup aut gotówka BART

Skup aut BART — Czym zajmuje się firma?

BART to firma, która zajmuje się kompleksowym skupem pojazdów takich jak samochody osobowe, terenowe i dostawcze, a także motocykle, a nawet quady. Bez znaczenia jest również stan auta, bowiem skup zainteresowany jest zarówno pojazdami w pełni sprawnymi i w bardzo dobrym stanie wizualnym oraz technicznym, jak i autami uszkodzonymi, niesprawnymi lub przeznaczonymi do kasacji. Jedynym ograniczeniem jest rocznik skupowanych pojazdów. W przypadku aut osobowych są to lata 2005-2023, a jeśli chodzi o samochody dostawcze lata 2020-2023. Wyjątek stanowią tzw. youngtimery i popularne klasyki, takie jak Polonez, czy Maluch. Warto także dodać, że w tym skupie sprzedamy również pojazdy bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC.

Skup aut BART i jego mocne strony

Sprzedaż pojazdu w skupie aut BART to wyjątkowo prosta, szybka, a przede wszystkim bezpieczna transakcja.  Firma oferuje darmowy dojazd w miejsce wskazane przez klienta w około 2-3 godziny od zgłoszenia chęci sprzedaży. Wycena pojazdu odbywa się na jasno określonych zasadach, a dokonują jej wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy skupu. Co więcej, jest ona bezpłatna i do niego nie zobowiązuje, wiec klient może wycofać się ze sprzedaży po usłyszeniu oferowanej kwoty.

Skup aut za gotówkę i nie tylko 

Transakcja ze skupem aut oparta jest na w pełni legalnej i korzystnej dla obu stron umowie kupna-sprzedaży, która sporządzana jest z dbałością o każdy szczegół i bezpieczeństwo. Na koniec transakcji należność za sprzedany pojazd może być wypłacona w dogodny dla klienta sposób: gotówką do ręki lub przelewem na konto.

BART - Skup aut za gotówkę

Link do strony WWW: auto-skup24.pl

Bart Skup aut za gotówkę

Świętopełka 84,
84-230 Rumia
Tel.: 604-976-543

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Czynne całą dobę
Sobota: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę