Skip to main content

MPA - skup aut Gdańsk

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 100% - 1 votes

100%

Skorzystałeś z usług skupu aut MPA? Zostaw swoją ocenę!

Skup MPA z siedzibą w Gdańsku to firma, która oferuje profesjonalny i kompleksowy skup aut na terenie całego województwa pomorskiego. Ogromne doświadczenie oraz nienaganna kultura osobista pracowników skupu sprawia, że firma cieszy się bardzo dobrą opinią, szczególnie wśród mieszkańców Trójmiasta. 

Skup aut Gdańsk MPA

Skup aut MPA - jeden z liderów na rynku 

Skup aut MPA Gdańsk oferuje możliwość wyceny pojazdy zarówno w siedzibie firmy, jak i w miejscu wskazanym przez właściciela auta, co jest wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem. Dojazd jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy. Firma skupuje wszystkie rodzaje pojazdów w tym sprawne i w dobrym stanie wizualnym i technicznym,  stare i wyeksploatowane, uszkodzone i niesprawne, przeznaczone do kasacji i bez ważnego ubezpieczenia OC oraz przeglądu technicznego. Te ostatnie skup aut odbiera z miejsca wskazanego przez właściciela przy pomocy firmowej lawet. Co więcej, firma współpracuje nie tylko z osobami prywatnymi, ale również z firmami, dzięki czemu może zaoferować również skup aut poleasingowych, flotowych oraz taksówek.

Zalety skupu aut MPA

Największą zaletą firmy jest profesjonalizm oraz doświadczenie, które przekładają się na ogromną wiedzę na tematy motoryzacyjne oraz uczciwe podejście do każdego klienta. Wycena pojazdu przeprowadzana jest na jasno określonych zasadach i bez celowego obniżania wartości auta. W przypadku zaakceptowania kwoty strony transakcji podpisują legalną umowę kupna-sprzedaży, która przenosi prawa do pojazdu z właściciela na skup aut. Wypłata należności jest natychmiastowa i odbywa się przelewem na konto lub gotówką do ręki. Transakcja ze skupem aut MPA Gdańsk to gwarancja błyskawicznej i bezpiecznej transakcji oraz wyjątkowo wysoka cena sprzedaży.

Skup aut Gdańsk Trójmiasto

Skup aut Gdańsk MPA

Podchorążych 14/16,
80-298 Gdańsk
Tel.: 725-735-515

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę