Skip to main content

Kasacja pojazdów Gdańsk – Raan - kasacja oraz skup samochodów używanych

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 93% - 3 votes

93%

Skorzystałeś z usług skupu aut RAAN? Zostaw swoją ocenę!

RANN to firma zajmująca się kasacją oraz skupem pojazdów używanych na terenie województwa pomorskiego. Głównym profilem działalności firmy jest kompleksowy i rzetelny skup samochodów oraz ich kasacja niewywołująca szkód dla środowiska naturalnego. Ogromne zaangażowanie w troskę o naturę i swoje otoczenie oraz rzetelności w działaniu sprawiły, że firma zyskała nie tylko bardzo dobrą opinię wśród klientów, ale również cieszy się autoryzacją wojewody pomorskiego w zakresie bezpiecznego demontażu pojazdów. Firma jest także członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, którego celem jest czynne działanie na rzecz świadomości Polaków w zakresie dbania o środowisko naturalne oraz rozwoju bezpiecznego recyklingu pojazdów w Polsce.

Raan - skup aut za gotówkę

Skup aut Zamienautonagotowke.pl 

RAAN to kompleksowy skup aut w każdym stanie technicznym, co oznacza, że firma przyjmuje zarówno pojazdy sprawne i dobrze się prezentujące, jak i te uszkodzone, stare zaniedbane oraz powypadkowe. Z uwagi na wspomnianą wcześniej ekologiczną kasację firma wystawia odpowiednie zaświadczenia kasacyjne osobom, które powierzą jej swoje niesprawne auto. Co więcej, skup jest upoważniony do unieważnienia dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Skup aut z gwarancją i zadowoleniem

Zespół doświadczonych pracowników skupu aut w sposób rzeczowy podchodzi do całej transakcji, w tym do wyceny auta, która przeprowadzana jest w sposób dokładny i w pełni profesjonalny. Firma stara się zaoferować możliwie jak najwyższą cenę, nie zaniżając sztucznie wartości pojazdu, jak to się często dzieje u konkurencji. W przypadku zaakceptowania oferty przez klienta następuje podpisanie w pełni legalnej umowy kupna-sprzedaży oraz wypłata należności w dogodny dla klienta sposób, czyli gotówką do ręki lub na wskazany numer konta.

Raan skup aut Gdańsk

Skup aut Gdańsk – Raan 

Budowlanych 5,
80-298 Gdańsk
Tel.: 501 166 752

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 8:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 13:00
Niedziela: Zamknięte