Skip to main content

Autokomis Kamat

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 93.67% - 3 votes

94%

Skorzystałeś z usług skupu aut Autokomis Kamat? Zostaw swoją ocenę!

Autokomis Kamat to profesjonalna i rzetelna firma zajmująca się zarówno sprzedażą, jak i skupem aut używanych. Siedziba mieści się w Gdańsku, jednak skup działa na terenie całego województwa pomorskiego, sprawnie dojeżdżając do każdego klienta. Sporym atutem firmy jest duża grupa zadowolonych klientów, którzy bardzo dobrze oceniają to miejsce i deklarują chęć ponownej współpracy w przyszłości oraz możliwość polecenia firmy znajomym. 

Autokomis komat - skup aut

Autokomis komat - jeden z najlepszych skupów aut

Główny celem działania skupu Kamat jest zadowolenie obu stron transakcji, dlatego firma opiera się wyłącznie na przejrzystych zasadach działania oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta. Dzięki swojej uczciwości i fachowej wiedzy stanowi wiarygodnego partnera, na którego może liczyć każdy klient.  Co ważne, firma skupuje auta za gotówkę lub przyjmuje je w rozliczeniu, co jest dość niespotykane wśród pomorskich firm.

Skup aut dla zadowolonych klientów

Autokomis Kamat skupuje pojazdy w każdym stanie technicznym, również te całkowicie zniszczone. Wyjątkowym zainteresowaniem firmy cieszą się pojazdy w dobrym i bardzo dobrym stanie technicznym, które Kamat odsprzedaje w swoim komisie. Z tego powodu firma skupu aut jest gotowa zapłacić wysoką kwotę za sprawny i ładny pojazd. Nie oznacza to jednak, że pojazdy uszkodzone, niesprawne i stare będą tu wycenione niekorzystnie. 

Dobre strony skupu aut 

Firma dba o kontakt z klientem, dlatego zawsze stara się oferować możliwie jak najwyższą cenę uzależnioną od stanu pojazdu i jego przebiegu. Co więcej, firma nie prowadzi tylko skupu aut osobowych i dostawczych, ale również pojazdów takich jak motocykle, przyczepy, pojazdy budowlane oraz rolnicze. Ogromnym atutem firmy jest wyjątkowo rozbudowany formularz zgłoszeniowy, który bardzo usprawnia przebieg całej transakcji i wycenę pojazdu. 

Skup aut - Kamat Autokomis

Link do strony WWW: autokomis-kamat.pl

Autokomis Kamat

Marcina Dragana 13 F,
80-807 Gdańsk
Tel.: 603 990 646

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 15:00
Niedziela: Zamknięte