Skip to main content

Auto Top AT Największy Skup Aut Gdańsk

Gwiazdki

Ocena skupu aut:: 83.13% - 1 votes

83%

Skorzystałeś z usług skupu aut Auto Top AT Największy Skup Aut Gdańsk? Zostaw swoją ocenę!

Auto Top AT jest jednym z największych skupów pojazdów na terenie województwa pomorskiego. Przez ponad 10 lat działalności firma zdołała przeprowadzić setki pozytywnie zakończonych transakcji oraz uznanie sporej liczby zadowolonych klientów. Warto także wspomnieć, że Auto Top AT już od 2 lat niezmiennie utrzymuje się na pierwszym miejscy rankingu portalu Trójmiasto.pl dotyczącego skupu aut i komisów z terenu Trójmiasta i jego okolic.

Auto TOP AT Największy skup aut

Skup Auto Top AT — działanie firmy

Firma dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego do każdej transakcji podchodzi indywidualnie, starając się zaoferować jak najlepsze warunki współpracy. Co więcej Auto Top AT kompleksowo skupuje wszystkie rodzaje aut, w tym samochody w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, pojazdy uszkodzone i zaniedbane oraz przeznaczone do kasacji. Nie ma znaczenia również to, czy pojazd posiada ubezpieczenie OC lub ważny przegląd techniczny. Warto również dodać, że skup jest otwarty na pojazdy z roczników 1998-2023.

Zalety skup aut Top AT 

Auto Top AT to również nowoczesne podejście do sprzedaży aut oraz maksymalne uproszczenie całej transakcji. Z uwagi na zapewnienie możliwie największego komfortu swoim klientom skup oferuje możliwość zgłoszenia chęci sprzedaży auta za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie firmy. Wystarczy umieścić w nim model, rocznik, przebieg i rodzaj silnika oraz wszelkie usterki, a także propozycje ceny i zdjęcia pojazdu. Doświadczeni fachowcy skontaktują się z właścicielem pojazdu i w ciągu godziny dojadą pod wskazany adres w celu dokładnej wyceny pojazdu.

Skup aut z gwarancją zadowolonych klientów 

Warto także wspomnieć, że Auto Top AT to również gwarancja bezpiecznej sprzedaży pojazdu poparta w pełni legalną umową kupna-sprzedaży. Na uwagę zasługuje również błyskawiczna wypłata należności gotówką do ręki lub przelewem na wskazany numer konta.

Auto top skup aut

Link do strony WWW: atskupaut.pl

Auto Top AT Największy Skup Aut Gdańsk

Kazimierza Porębskiego 50,
80-180 Gdańsk
Tel.: 667 667 997

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 7:30 – 23:00
Sobota: 9:00 – 23:00
Niedziela: 7:30 – 23:00